تبلیغات
 .‧•☂ aLwAyS ⅋ FoReVeR ☂•‧. - ☂ گروه Snsd ☂
























.‧•☂ aLwAyS ⅋ FoReVeR ☂•‧.

⋅∘◉ ℳy ◔✗y Ǥℯ♑ ƧS 5ℴ1 ◉∘⋅



! آلبوم Unbreakable هیون جونــگ !
19 . 7  . 2013






SS501's Leader Kim Hyun Joong Come Back



سلومـــ بر همهـــ جینگیلیــ ها ...


خوفینــ ؟


رمضونتونـــــ بینگولـ بینگولـ !


الانــ در چهـ حالیـ به سر میبرین ؟


غشــــ نکنینـــ یهـــ وقتــ !


بابا هیـ میخوام داستانو بذارمـ , مامانم نمیشینه بنویسهـ ...


کشتهـ منو ...


دیگهـ گفتمـ بدهـ وسط تابستونـ وبلاگـ دیر به دیر بهـ روز بشهـ


کهـ گفتمـ بیامـ  بیوگرافی SNSD و عکساشونو بذارمــ ... 

راستیتشـــ خودمـ ازشونـ خوشمـ نمیاد زیاد ..


من از بینــ دخملا Davichi رو دوسـ میدارمـــ ...


خب دیهــ  .. سرتونو خوردمــ ...







Band Name : Girls Generation

Korean: 소녀시대

Active From : 2007

Members Number : 9

Entertainment : S . M




راستی آهنگ ستاره شونو میذارم , خیلی قشنگه ..

خواستین دانلود کنین

( بقیه آهنگ های این گروه , به درخواست آیدا جون )

 Star , Star , Star 

All My Love Is For You

Chocolate Love

Gee


Ki-ssing You

Oh My La-dy


Paparazzi

Tell Me Your Wish

The Boys


برینـــ ادامهــــ مطلبـــ





Leader

Birth Name : 김태연 / Kim Tae Youn

Born : 9 March 1989

Heigh : 1 . 57

Website : Official website









Vocals

Stage Name : Jessica Jung

Born : 18 April 1989

Heigh : 1 . 63

Website :  Official Website












Vocals

Birth Name : 임윤아 / Im Yoon A

Born : 30 May 1990

Hiegh : 1 . 68

Website : Official website










Vocals

Stage Name : 티파니 / Tiffany

Real Name : 황미영/ Hawng Mi Young

Born : 1 August 1989

Hiegh : 1 . 63

Website :  Official website









Vocals

Stage Name : 서현 / So Hyun

Real Name : 서주현 / Seo Joo Hyun

Born : 28 June 1991

Heigh : 1 . 68

Website : Official website








Vocals

Name : 권유리 / Kwon Yu Ri

Born : 5 December 1989

Hiegh : 1 . 68

Website :
Official website











Vocals
 
Name : 최수영 /
Choi Soo Young

Born : 10
February 1990

Hiegh :
1 . 72

Website :
Official website










Vocals

Stage Name : 써니 / Sunny

Real Name : 이순규 / Lee Soon Kyu

Born : 15 May 1989

Hiegh : 1 . 55










 Vocals

Name :
김효연 / Kim Hyo Youn

Born : 22 September 1989

Heigh :
1 . 58






عکسای گروهی :


( کیفیت عکسها خیلی خوبه , سیو کنید تا با اندازه اصلی ببینید )





























آلبوم  Tell Me Your Wish :












































عکسای بیوگرافی برای آلبوم The Boys بود . اینم کاور آلبوم :
























عکس های عکس برداری Ki/ss Me Baby G :





دیزاینــــ ناخنــــ هاشونـــ منو کشتهــــ


سانی :






تائه یون :






تیفانی :






یونا :







یوری :






هیو یون :






جسیکا :






سوهیون :





سو یونگ :





عکسای عکس برداری J - Estina :


هیو یون :




جسیکا :





سو هیون :




سو یونگ :





 
سانی :





تائه یون :






تیفانی :





یونا :






یوری :





گروهیــــــــــــ :





هیو یون :





جسیکا :




سو هیون :





سو یونگ :





سانی :





تائه یون :





تیفانی :






یونا :





یوری :








منبع عکس های زیر :

اینجا

با تشکر از فاطمه عزیز !×!


هیو یون :




سو هیون :











تیفانی :









سو یونگ :








 یونا :









جسیکا :









یوری :




تائه یون :










سانی :








 


برچسب ها : گروه snsd، بیوگرافی گروه snsd، اعضای گروه snsd، سانی، تیفانی، سو یونگ، یوری،

نوشته شده در چهارشنبه 19 تیر 1392 ساعت 01:30 ق.ظ توسط ◗ℳℴℛvAℛi❦ ❦ نظرات |


(تعداد کل صفحات:[cb:pages_total]) [cb:pages_no]