تبلیغات
 .‧•☂ aLwAyS ⅋ FoReVeR ☂•‧. - ☂ Han Ga In ☂
























.‧•☂ aLwAyS ⅋ FoReVeR ☂•‧.

⋅∘◉ ℳy ◔✗y Ǥℯ♑ ƧS 5ℴ1 ◉∘⋅


( بچه ها جونم این پست از قبل تنظیم شده ! かわいい のデコメ絵文字 )
( دوستون دارم ! خوب درساتونو بخونین , تابستون همو میبینیم ! موفق باشین !
ハート のデコメ絵文字)


                                                                                                          

سلام ژیگولا ! خوب هستین ؟Free Smiley


درسا چطورن ؟ بهشون سلام برسونین !Free Smiley


زیاد حرف نمیزنم , پست امروز مربوط میشه به هان گا این ! Free Smiley



خیلی بانمکه و به نظر من خیلی شبیه کیو جونگه , نه ؟ Free Smiley



خب ...
کپی با ذکر منبع مجازه ! یادتون نره ؟! Free Smiley







بیوگرافی هان گا این


Name : Han Ga In 한가인


Birth Name: Kim Hyun-Joo 김현주


Birthdate: February 2, 1982


Birthplace: South Korea



Height: 168cm



Blood Type: AB




FILMOGRAPHY



سریال شرایط عشق در نقش کانگ یون پا سال 2004


سریال کارمند فوق العاده در نقش لی می اوک سال 2005


سریال مرد بد در نقش جین سال 2010


سریال آغوش ماه برای آفتاب در نقش هئو یئون وو سال 2012


فیلم معماری 101 در نقش سئو یئون سال 2012


Go MoOoOoOrEhttp://up.patoghu.com/images/58vljwpvow5psknkyn9.gif












































































عکس های هان گا این و همسرش






عکس های عروسی هان گا این
















امیدوارم خوشتون اومده باشه !

بای بای !










برچسب ها : لی می اوک، هئو یئون وو، کانگ یون پا، سئو یئون،

نوشته شده در جمعه 1 آذر 1392 ساعت 05:18 ق.ظ توسط ◗ℳℴℛvAℛi❦ ❦ نظرات |


(تعداد کل صفحات:[cb:pages_total]) [cb:pages_no]