تبلیغات
 .‧•☂ aLwAyS ⅋ FoReVeR ☂•‧. - ☂ Ha Ji Won ☂
























.‧•☂ aLwAyS ⅋ FoReVeR ☂•‧.

⋅∘◉ ℳy ◔✗y Ǥℯ♑ ƧS 5ℴ1 ◉∘⋅


( بچه ها جونم این پست از قبل تنظیم شده ! )
( دوستون دارم ! خوب درساتونو بخونین , تابستون همو میبینیم ! موفق باشین ! )


سلام !!! خوبین ؟؟؟


ماه بهمن هم اومد !


ماه بهمن هم اومد
تولد آبجی مائده عزیزم تو این ماهه

خب .. امروز عکسای ها جی وون رو براتون آوردم
..

امیدوارم خوشتون بیاد
...






بیوگرافی ها جی وون

Name : Ha Ji Won / 하지원

Birth Name : Jeon Hae Rim  / 전해림

Birthdate : 28 June 1978

Birthplace : South Korea

Heigh : 168 Cm

Blood Type : A

Filmography

سریال مدرسه 2 در نقش جانگ سه جین سال 1999

سریال راز در نقش لی جی ایون سال 2000

سریال زندگی زیباست در نقش یو هی جونگ سال 2001

سریال دامو جنگجوی چوسون در نقش چائه اوک سال 2003

سریال اتفاقی که در بالی افتاد در نقش لی سو جونگ سال 2004

سریال مد دهه هفتاد در نقش کامئو سال 2005

سریال هوانگ جین یی در نقش هوانگ جین یی سال 2006

سریال باغ مخفی در نقش گیل را ایم سال 2010

سریال پادشاه قلبها در نقش کیم هانگ آه سال 2012

فیلم کره ای بازی حقیقی در نقش هان دا هی سال 2000

فیلم کره ای ایضا" در نقش سئو هیون جی سال 2000

فیلم کره ای کابوس در نقش ایون جو سال 2000

فیلم کره ای تلفن در نقش جی وون سال 2001

فیلم بخت برگشتگی در نقش هان جی یونگ سال 2003

فیلم کره ای 100 روز با آقای متکبر در نقش کانگ ها یونگ سال 2004

فیلم کره ای عشق الهی در نقش یانگ بونگ هی سال 2004

فیلم بابا لنگ دراز در نقش چا یونگ می سال 2005

فیلم دوئل کننده در نقش نام سون سال 2005

فیلم همه برای عشق در نقش یون جو سال 2005

فیلم معجزه در خیابان یکم در نقش میونگ ران سال 2007

فیلم آخرین هدیه او در نقش هی یونگ سال 2008

فیلم احمق در نقش جی هو سال 2008

فیلم ها ایون دائه در نقش کانگ یئون هی سال 2009

فیلم نزدیک بهشت در نقش جی سو سال 2009

فیلم سکتور 7 در نقش چا هائه جون سال 2011


MoOoOoOrE

















































































برچسب ها : عکس های گیل را ایم، بیوگرافی گیل را ایم،

نوشته شده در یکشنبه 1 دی 1392 ساعت 03:05 ق.ظ توسط ◗ℳℴℛvAℛi❦ ❦ دلت میاد کامنت نذاری ؟ |


(تعداد کل صفحات:[cb:pages_total]) [cb:pages_no]