تبلیغات
 .‧•☂ aLwAyS ⅋ FoReVeR ☂•‧. - ☂ Hyun Bin ☂
























.‧•☂ aLwAyS ⅋ FoReVeR ☂•‧.

⋅∘◉ ℳy ◔✗y Ǥℯ♑ ƧS 5ℴ1 ◉∘⋅


( بچه ها جونم این پست از قبل تنظیم شده ! )
( دوستون دارم ! خوب درساتونو بخونین , تابستون همو میبینیم ! موفق باشین ! )



سلام ! حالتون خوبه ؟


بلاخره پاییز هم تموم شد و سر و کله زمستون پیدا ش
د ...

خوش میگذره ؟ چه خبر از مدرسه ؟


آپ امروز مربوط به هیون بین هست , امیدوارم خوشتون بیاد !




بیوگرافی هیون بین


Name : Hyun Bin 현빈

Birth Name : Kim Tae-Pyoung 김태평

Birthdate : 25 September 1982

Birth place : South Korea

Heigh : 184 Cm


Filmography

سریال ایرلند در نقش کانگ گوک سال 2004

سریال عشق من سام سون در نقش هیون جین هون سال 2005

سریال ملکه برفی در نقش هان تائه وونگ سال 2007

سریال دنیای درون در نقش جونگ جی او سال 2008

سریال دوستان , افسانه ما در نقش دونگ سو سال 2009

سریال باغ مخفی در نقش کیم جو وون سال 2010

فیلم بابا لنگ دراز در نقش هیونگ جون سال 2004

فیلم Spin Kick در نقش مین گیو سال 2004

فیلم اولین عشق یک میلیونر در نقش کانگ جائه کیونگ سال 2006

فیلم  من خوشحالم در نقش مان سو سال 2008

فیلم اواخر پاییز در نقش هون سال 2011

فیلم ببار بارون , بتاب آفتاب در نقش مان سال 2011

فیلم خشم پادشاه در نقش کینگ جونگ جو سال 2014


MoOoRe






























































Bye Bye !


برچسب ها : هیون جین هون، جونگ جی او، عکس های هیون بین، بیوگرافی هیون بین، عکس های مان سو، عکس های هون، عکس های کیم جو وون،

نوشته شده در سه شنبه 1 بهمن 1392 ساعت 04:59 ق.ظ توسط ◗ℳℴℛvAℛi❦ ❦ نظرات |


(تعداد کل صفحات:[cb:pages_total]) [cb:pages_no]