تبلیغات
 .‧•☂ aLwAyS ⅋ FoReVeR ☂•‧. - ☂ Song Ji Hyo ☂
























.‧•☂ aLwAyS ⅋ FoReVeR ☂•‧.

⋅∘◉ ℳy ◔✗y Ǥℯ♑ ƧS 5ℴ1 ◉∘⋅


( بچه ها جونم این پست از قبل تنظیم شده ! )
( دوستون دارم ! خوب درساتونو بخونین , تابستون همو میبینیم ! موفق باشین ! )



سلآم ! خوبین دوستان ؟

امروز با عکسآی سونگ جی هیو اومدم !


امیدوارم خوشتون بیاد !





بیوگرافی سونگ جی هیو


Name :
Song Ji Hyo / 송지효

Real Name :
Chun Song Im / 천성임

Birthdate :
15 August 1981

Birthplace :
South Korea

Heigh :
168 Cm

Blood Type :
A




Filmography

سریال روزگار شاهزاده در نقش مین هیو رین سال 2006

سریال جومونگ 1 در نقش بانو سویا سال 2007

سریال دایره جنایی در نقش جو مین جو سال 2011

سریال ژنرال گی بک در نقش ایون کو سال 2011

سریال فراری چوسان در نقش هونگ دا این سال 2013

فیلم Wishing Stairs در نقش یون جین سونگ سال 2003

فیلم Some در نقش سئو یو جین سال 2004

فیلم گل یخ زده در نقش ملکه سال 2008

فیلم شکوفه آخر سال در نقش کیم یئون آ سال 2011

فیلم اسم رمز : جکال در نقش قاتل بونگ مین جونگ سال 2012

فیلم جهان جدید در نقش شین وو سال 2013






































































Bye Bye :*




برچسب ها :

نوشته شده در پنجشنبه 1 خرداد 1393 ساعت 04:27 ق.ظ توسط ◗ℳℴℛvAℛi❦ ❦ نظرات |


(تعداد کل صفحات:[cb:pages_total]) [cb:pages_no]