تبلیغات
 .‧•☂ aLwAyS ⅋ FoReVeR ☂•‧. - مطالب ◗ℳℴℛvAℛi❦ ❦
























.‧•☂ aLwAyS ⅋ FoReVeR ☂•‧.

⋅∘◉ ℳy ◔✗y Ǥℯ♑ ƧS 5ℴ1 ◉∘⋅

( بچه ها جونم این پست از قبل تنظیم شده ! )
( دوستون دارم ! خوب درساتونو بخونین , تابستون همو میبینیم ! موفق باشین ! )

Black&Pink DividerBlack&Pink Divider

سلوم نخود سبزا ! خوفین ؟!


چه میکنید با امتحانات ؟ همه چی خوب پیش میره ؟


میدونستید از دفعه بعدی , دیگه اون نوشته تکراری بالای هر پستُ نخواهید دید ؟


بلهـــ  ! آپ بعدی دیگه داغ و تنوری خواهد بود و بنده برمیگردم !

اینم مژده من به شماها !

خب ... امروز چه خبر ؟ تولده ؟ سالگرده ؟ چه خبره ؟ تولد لیدره !!!

تولد داداشیم مبارک ! الان که این پستو میخونین , من خعلی دلم واسه شما و گل پسرام تنگ شده !


اهم اوهوم ... امروز تولده ! گریه موقوف !




فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز


فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز


فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز


فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز



 
شوت شین ادامه , تفلده








ادامه مطلب
برچسب ها :

نوشته شده در جمعه 16 خرداد 1393 ساعت 05:05 ق.ظ توسط ◗ℳℴℛvAℛi❦ ❦ نظرات |


( بچه ها جونم این پست از قبل تنظیم شده ! )
( دوستون دارم ! خوب درساتونو بخونین , تابستون همو میبینیم ! موفق باشین ! )



سلآم ! خوبین دوستان ؟

امروز با عکسآی سونگ جی هیو اومدم !


امیدوارم خوشتون بیاد !





بیوگرافی سونگ جی هیو


Name :
Song Ji Hyo / 송지효

Real Name :
Chun Song Im / 천성임

Birthdate :
15 August 1981

Birthplace :
South Korea

Heigh :
168 Cm

Blood Type :
A




Filmography

سریال روزگار شاهزاده در نقش مین هیو رین سال 2006

سریال جومونگ 1 در نقش بانو سویا سال 2007

سریال دایره جنایی در نقش جو مین جو سال 2011

سریال ژنرال گی بک در نقش ایون کو سال 2011

سریال فراری چوسان در نقش هونگ دا این سال 2013

فیلم Wishing Stairs در نقش یون جین سونگ سال 2003

فیلم Some در نقش سئو یو جین سال 2004

فیلم گل یخ زده در نقش ملکه سال 2008

فیلم شکوفه آخر سال در نقش کیم یئون آ سال 2011

فیلم اسم رمز : جکال در نقش قاتل بونگ مین جونگ سال 2012

فیلم جهان جدید در نقش شین وو سال 2013








ادامه مطلب
برچسب ها :

نوشته شده در پنجشنبه 1 خرداد 1393 ساعت 05:27 ق.ظ توسط ◗ℳℴℛvAℛi❦ ❦ نظرات |


( بچه ها جونم این پست از قبل تنظیم شده ! )
( دوستون دارم ! خوب درساتونو بخونین , تابستون همو میبینیم ! موفق باشین ! )



سلام دوستیا ! خوفین ؟

امروز واستون برنامه
Star Golden Bell دابل اس رو آوردم !
ینی بچه ها این برنامه رو نبینین نصف عمرتون برباد رفته !

واسه سال 2009 ئه و ساب فارسی هم داره !


اصن عند خنده ست !


من 10 بار دیدمش , بازم خسته نشدم ازش !


ایششش ! جونگ جوری هم هست ! هی قیافه میگیره !
اعصاب ادمو خرد میکنه !338819_faintingsmiley.gif






برای دانلود 7 قسمت برنامه SS501 Star Golden Bell 2009

و دیدن چند عکس از این برنامه شوت شین ادامه !





ادامه مطلب
برچسب ها : ss501 Star Golden Bell، برنامه ss501، برنامه Golden Bell ss501،

نوشته شده در دوشنبه 1 اردیبهشت 1393 ساعت 09:21 ق.ظ توسط ◗ℳℴℛvAℛi❦ ❦ نظرات |

( بچه ها جونم این پست از قبل تنظیم شده ! )
( دوستون دارم ! خوب درساتونو بخونین , تابستون همو میبینیم ! موفق باشین ! )



یهـ سلآم به حرارت شیطنتای جونگمین !
حالتون خوبه ؟؟؟ بهار خوش میگذره ؟؟؟

تعطیلات عید خوب بود ؟ خوش گذشت ؟؟؟

امروزم که تولد عضو بهاریمون جناب هویجه !


اصنا ! امروز این پست جاست اسپشیالی واسه مائده !

اومدیم طبق معمول با یه کیک دهنتونو آب بندازیم و بریم
まるまる のデコメ絵文字






هرروز برات رویایی باشد دردست نه دوردست

 عشقی باشد دردل نه درسر

ودلیلی باشد برای زندگی نه روزمره گی

 تولدت مبارک داداش جونـــــــــــ
ــــــــم !







امیدوارم همیشه خنده های خوشگلت روی لبات موندگار باشهــ !

و در کنار بقیه گل پسرا , 501  بار شمع تولد فوت کنی !


نگران نباش ! خودم هر روز میام دندون مصنوعیاتو تمیز میکنم
..






کاریزمای گروه ! جذاب ! خوش خنده ! شیطون ! همیشه بخند که همگی عاشق خندیدنتیم
!







 
Capricornبرین ادامهــ ! جنتلـ ـمـ ـن گروه منتظـ ـره ! Capricorn





ادامه مطلب
برچسب ها :

نوشته شده در پنجشنبه 14 فروردین 1393 ساعت 04:05 ق.ظ توسط ◗ℳℴℛvAℛi❦ ❦ نظرات |

( بچه ها جونم این پست از قبل تنظیم شده ! )
( دوستون دارم ! خوب درساتونو بخونین , تابستون همو میبینیم ! موفق باشین ! )


                                                                                                        


سلآم ! خوبین ؟

عید نوروزتون بینگول بینگول !


سال 1393 هم اومد !!! باورتان میشود عایا
؟

عید رو به همتون تبریک میگم و امیدوارم سالی سرشار از سلامتی و موفقیت پیش رو داشته باشید




امروز عکس های یو سئونگ هو رو براتون آوردم !

خیلی بامزه ست .. بازی قشنگی هم داره !


امیدوارم از عکسا لذت ببرید
..






    بیوگرافی یو سئونگ هو

Name : yoo Seung Ho / 유승호

Birthdate :
17 August 1993

Birthplace :
South Korea

Blood Type :
A


Filmography 


سریال آهنگ غمناک عشق در نقش جون یونگ سال 2005

سریال پادشاه و من در نقش سونگ جونگ سال 2008

سریال ملکه سوندوک در نقش کیم چون چو سال 2009

سریال خدای درس خواندن در نقش هوانگ بائک هیون سال 2010

سریال شعله های جاه طلبی در نقش کیم مین جائه سال 2010

سریال بک دونگ سوی دلاور در نقش یو وون سال 2011

سریال عشق تاثیرگذار در نقش کانگ بائک هو سال 2012

سریال آرانگ و دادرس در نقش دربان بهشت سال 2012

سریال دلم برات تنگ شده در نقش هری بوریسون ( کانگ هیونگ جون ) سال 2013

فیلم Don't Tell Papa در نقش کیم چو وون سال 2004

فیلم پنجه های دلچسب در نقش چان یی سال 2006

فیلم سئول رو دیدی در نقش کیل سو سال 2008

فیلم راز زنگ چهارم ( سرنخ ) در نقش هان جونگ هون سال 2009

فیلم پوسان در نقش کیم جونگ چول سال 2009

فیلم نابینا در نقش کوان کی سوب سال 2011










ادامه مطلب
برچسب ها :

نوشته شده در جمعه 1 فروردین 1393 ساعت 05:11 ق.ظ توسط ◗ℳℴℛvAℛi❦ ❦ نظرات |


(تعداد کل صفحات:[cb:pages_total]) [cb:pages_no]